Шоколадний день у бібліотеці


У липні усі любителі солодкого відзначають Всесвітній день шоколада. Читачі та бібліотекарі Центральної дитячої бібліотекі теж обожнюють ці вишукані ласощі.
Вперше День шоколаду був придуманий французами у 1995 році. На думку сучасних вчених, в шоколаді містяться речовини, які сприяють відпочинку і психологічному відновленню, покращують настрій і підтримують тонус організму.
Разом з веселими клоунами Ірискою та Батончиком маленькі читачі бібліотеки побували на справжньому  святі шоколада. Спочатку хлопці та дівчатка дізнались від ще однієї гості свята- Читаліни, як ростуть шоколадні дерева та як з їх бобів виготовляють цукерки та шоколадки. 
Іриска та Батончик підготували для своїх нових друзів дуже багато конкурсів та ігор. Усі разом гості свята вигадували та вигукували "шоколадні" кричалки, складали ШОКОпазли, влаштовували "шоколадні" забіги. Втомившись, відпочивали з користю: здійснили віртуальну подорож до Музею шоколада.
Іриска "спекла" для читачів особливий шоколадний торт з питаннями, відповіді на які хлопці та дівчата шукали усі разом. А Батончик навчив діточок своєму улюбленому танцю- Chocolate.  А по завершенню свята усі без вийнятку отримали шоколадні цукерочки та подивилися улюблені мультфільми.
Немає коментарів:

Дописати коментар