«Сучасна бібліотека: міст ваш!»

Ось і пройшла заключна  подія програми «Бібліоміст» - четвертий  ярмарок  бібліотечних інновацій  «Сучасна бібліотека: міст ваш!». 


Ярмарок відбувся  24 липня  у Києві в НСК «Олімпійський». В цей день біля "Олімпійського" можна було зустріти справжніх сучасних бібліотекарів з традиційніми зелененькими сумками від "Бібліомоста".
Ми мали можливість обмінятися досвідом з колегами, дізнатися про нові тренди у бібліотечній справі, розказати про власні здобутки і плани.

Вітальні слова від Першого заступника Міністра культури України Олесі Островської-Лютої, Президента УБА Ірини Шевченко та Директора програми "Бібліоміст" Матея Новака

Після невеличкої перерви учасники ярмарку обрали для себе найцікавіші на їх погляд секціі для відвідування. Перша секція, до якої нам пощастило завітати - роль бібліотек у формуванні медіаграмотності. 

Чудова секція, насичена інформацією та можливістю одразу ж використати ії на практиці ! 
А ось і секція "Піар-жахастики". Не треба лякатись імпровізованих привидів по обидва боки від бібліотекаря, що веде майстер клас, бо ми всі разом  іх позбулися!
 Ми дізналися, як спілкуватися з журналістами та отримали секрети піар-кухні.
Особисто для мене ця секція стала найулюбленішою не лише через безліч цікавого матеріалу та можливости взяти участь у тренінгу, нарешті тут я мала можливість познайомитись особисто  з талановитою  Наталкою Читалкою, яка є представницею  піар-офісу сучасних бібліотек.

Конкурс постерів


На ярмарку також відбулась презентація курсів дистанційного навчання : "Ефективні зв’язки з засобами масової інформації для сучасних бібліотек","Залучення фінансування з місцевих джерел (локальний фандрейзинг)","Орієнтація на клієнта", "Адвокація",  "Основи моніторингу та оцінки діяльності публічних бібліотек","Бібліотеки - мости до е-урядування". Кожен учасник ярмарку отримав диски з цими курсами.Фінал конкурсу "Супербібліотекарь" та нагородження переможця конкурсу "Бібліокінофест-3".

Зал вітає переможців бурхливими оплесками.


Урочиста церемонія закриття ярмарку та зворушливий момент прощання...
На сцені команда "Бібліомоста", яка протягом цих років дарувала нам нові знання, зустрічі , нових друзів на неоціненний досвід.
Фото на пам'ять з директором програми "Бібліоміст" Матеєм Новаком

Директор ЦБС для дітей м.Ізмаїла Тамара Веніамінівна Канська Немає коментарів:

Дописати коментар