"Том і Ко" роздають призиОсь і настав час для нагороджень. Цілих три літніх місяца наші читачі приймали участь у чудовій дитячій грі- марафоні за книжкою Марка Твена "Пригоди Тома Сойєра". У бібліотеці разкинулась дитяча френд-zоna "Том і Ко" та розгорілась запекла боротьба між дівчатками та хлопчиками, які розділилися між собою на дві команди- команда Тома та команда Беккі.  Читачі наввипередки біжали до бібліотеки, щоб привести свою команду до перемоги та щоб стати найктивнішим читачем-переможцем. Команда Беккі приклала максимум зусиль, щоб стати переможцями, але і серед команди Тома також знайшлися чемпіони. 
Супер-переможцем стала Вельмовазова Олена

Віце-чемпіон- Гуцу Марина

Переможець серед команди хлопчиків-Божко ВладЩасливі переможці отримали свою заслужену нагороду- білети у кіно на мультфільм "Вартові джунглів".
 Із гарним настоєм та щасливили посмішками переможці відправились у кіно. А що  це був за мультфільм?
На перший погляд може здатися, що Моріс – звичайний пінгвін, адже зовні він виглядає як цей птах із забарвленням тигра. Але насправді всередині Моріс – справжній тигр, адже виріс серед цих гордих звірів. Він дуже хоробрий, сильний і готовий захищати свої джунглі від найстрашніших загроз разом зі своїми друзями. Вартові джунглів, як вони себе називають, завжди охороняють порядок і звершують правосуддя у своєму величезному домі, як до них це робила тигриця – мама Моріса. Правда, не завжди у них це добре виходить... Злісна коала Ігор із допомогою армії тупих бабуїнів хоче знищити джунглі раз і назавжди. Це справжня робота для Вартових джунглів! Вони нікому не дадуть знищити свій будинок.

А дуже скоро на вас чекають нові конкурси та марафони...

Немає коментарів:

Дописати коментар