ТВОРЧІ ПЕРЛИНКИ

Відвідувачі ЦДБ, зайшовши до відділу мистецтв, відразу поспішають до виставки «Творчі перлинки» - така вона яскрава і приваблива, а кожен витвір - шедевр майстерності і фантазії! Ще більше читачі дивуються, коли дізнаються, що автор цих чудових робіт – восьмирічна дівчинка!

Наша читачка, учениця гімназії №9 Поліна Сімова має багато талантів, частина з яких втілилась в персональну виставку-хобі «Творчі перлинки». Дівчинка володіє багатьма техніками: бісероплетіння, канзаші, вишивка бісером, стрічками і нитками. Багато робіт виконані з природнього матеріалу, який Поліна разом з батьками збирає на березі Дунаю, в парках і скверах.

Поліна почала займатися творчістю в 5 років. Перша її самостійна робота – вишивка хрестиком «Великодній  зайчик». Дівчинка відвідувала гурток «Український оберіг», зараз навчається на художньому відділені школи мистецтв ім. Сергія Малаховського. Вона активно долучається до бібліотечних заходів, бере участь у наших творчих конкурсах, акціях та майстер-класах. А ще Поліна любить малювати портрети, займається гімнастикою по відео урокам, катається на роликах та спілкується з друзями.

Дякуємо Полінці та її матусі Олесі за надані роботи та бажаємо їм миру, здоров’я і творчого натхнення!

Немає коментарів:

Дописати коментар