Свято української мови в бібліотеці


9 листопада у День української писемності та мови за традицією покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю,відзначають найкращих популяризаторів українського слова,заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою.Також стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.
Наша бібліотека разом зі всією країною також святкує цей день. Сьогодні до Центральної дитячої бібліотеки завітали справжні знавці рідної мови-учні загальнооствітніх шкіл нашого міста, щоб позмагатися за звання кращого з кращих.
Учасників змагання "Свято нашої мови" очікували разноманітні та непердбачувані завдання. Якщо скласти з одного слова кілька інших не було тяжкою справою, то от розібратися з "аукціоном" фразеологізмів вже було важче. Наші гості повинні були перекупити за бали у команди-супротивника завдання та правильно його виконати. 
Конкурс "Таємничий сілует" змусив гравців згадати найзнаніші постаті українськой літератури та вгадати їх за описом. У конкурсі "Далі,далі..."хлопчики та дівчатка відчули себе майже, як на передачі "Найрозумніший", блискавично відповідаючи на питання ведучої . Більш за все нашим читачам сподобалось завдання, де потрібно було вгадати українську казку за ілюстрацією.
А закінчилось змагання дуже дружньо та яскраво: учасники отримали величезну символічну медаль "Знавців рідної мови"

Немає коментарів:

Дописати коментар