"Браві козачата"


Сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці можна було зустріти справжніх маленьких козачат. Наші читачі прийняли участь у пізнавально- розважальній програмі "Браві козачата", що була присвячена Дню захисника України.  Хлопці та дівчатка занурились у історію нашої країни аж на чотириста років тому, щоб дізнатись, хто такі джури та як можна стати справжнім козаком.Розділившись на дві команди- "Сміливі" та "Жартівливі", маленькі українці пройшли нелегкі випробування на шляху до перемоги. Як справжні козаки, хлопчики та дівчатка змагалися у спритності, долаючи  імпровізовані перешкоди: перейти болото, пірнути у річку, пройти крізь тунель.
Крім того, нашим гравцям прийшлося скакати на майже справжніх конях, щоб довести свою відважність.Козачата здобували прапор та доставляли Гетьману булаву. Дуже цікавим виявилось дізнатись козацьке меню та спробувати власноруч добути сіль для козацького обіда.
Крім того, козаки, як відомо, славилися спритним розумом, тому наші читачі змагалися у вмінні складати прислів`я  та відгадувати загадки.


Маленькі гравці довели, що вони дійсно є нащадками справніх козаків та можуть гордо називатися українцями! 

Немає коментарів:

Дописати коментар