Еко-подорож "Давайте почуємо голос природи".Великий мандрівник та невтомний дослідник живї природи цуценя Тошка знову кличе своїх маленьких друзів у подорож. Де тільки не побували наші читачі з гурка "Тошка та компанія": на дні морей та океанів, у найгарячіших пустелях та серед холодних крижаних скель. Це насправді чудові місця, але ви знаєте, що зовсім поряд з нами існує не менш дивовижне місце? Знаходиться воно на нульовому кілометрі Дунаю та називається "Дунайський біосферний заповідник".  
Хлопці та дівчата разом з своїм другом Тошкою відправились у еко-подорож "Давайте почуємо голос природи". 
Маленькі читичі дізналися, що Дунайський біосферний заповідник створений у 1998 р в Кілійському районі на основі заповідника " Дунайські плавні". Його нинішня площа складає 464.03 км2, з яких сьома частина - це акваторія Чорного моря. Заповдник увійшов до складу світової мережі біоферних резерватів  ЮНЕСКО та знаходиться під її охороною. Виявляться, що на території заповідника існують рослини та тварини, що занесені до Червоної книги. Про це все гуртківці дізналися з відеоматеріалів, що підготував для них Тошка. 
Із радістю компанія дослідників познайомилась з символом дельти Дунаю- пеліканом, який запропонував друзям прийняти участь у вікторині "Пелікан-Тур". Перемога дісталась найуважнішим гравцям, які на протязі усієї еко-подорожі були найдопитливішими та зацікавленими.
Немає коментарів:

Дописати коментар