Бібліотечний перформанс "Бібліоосінь кличе першачків"Постійні читачі Центральної дитячої бібліотеки нашого міста вже звикли до того, що в стінах бібліотеки постійно відбуваються неймовірні і казкові зустрічі, а ось хлопчикам та дівчаткам, які вперше переступають поріг книгозбірні, про це ще доведеться дізнатись. Тим паче, що привід для свята є: у кінці вересня ми святкуємо особливе свято- Всеукраїнський день бібліотек.  Хоч і триває це свято всього один день в році, але нічого не заважає нам відзначати його набагато довше.
Протягом тиждня Центральна дитяча бібліотека гостинно приймає першокласників нашого міста з різних шкіл. Хлопчики та дівчатка стають повноцінними учасниками б
ібліотечного  перформансу "Бібліоосінь кличе першачків". Разом з бібліотечними героями діти створюють свою власну казку, повертаючи сюжет у бажане русло. 
Теплий осінній вітер приніс у бібліотеку на чарівній парасольці  Мері Поппінс, яка допомогла першокласникам зібрати до школи свою нову подружку Пеппі Довгупанчоху. Маленькі читачі лише один місяць носять горде звання школярів, проте вже самі можуть навчити будь-кого тонкощам шкільного життя.  І цифри, і букви, і читатння , і письмо- всією цією шкільною премудрістю діти із задоволенням ділились зі своєю подружкою Пеппі. А Пеппі у свою чергу вже готова була поділитись з першокласниками своїм найголовнішим скарбом-книжками. Проте жодна казка, навіть інтерактивна, не обходиться без антигероїв. Ідилію прийшла зруйнувати капосниця Бяка-Закаляка. Це саме вона іноді селиться серед рівненьких букв та цифр у зошитах школярів. А на цьому тиждні вона вирішила оселетись і у бібліотеці. Але ця негідниця забула, що першокласники творять свою власну казку, де нема місця негативу та помилкам. Хлопчики та дівчатка разом з Мері Поппінс та Пеппі  повернули сюжет таким чином, що навіть Бяка-Закаляка стала старанною ученицею. І тепер Мері Поппінс, Пеппі та діти готові поділитись з нею своїм головним скарбом-книгами.
Ось так читачі Центральної дитячої бібліотеки довели, що ми самі автори книги свого життя. А щоб ця книга була цікавою, необхідно вчитись та читати! 
 

 Немає коментарів:

Дописати коментар