Бібліоанонс 
              "Вперед! На марафон"

       У  Центральній дитячій  бібліотеці  оголошено початок щорічного   літературного марафону "Книга збирає друзів". Про умови бібліотечних змагань учням  2-4 класів розповіли на бібліоанонсах "Вперед! На марафон!".    До дітей на свято запросили казкових героїв. Лулу з планети Веселярус потрапила до космічного урагану і тому була в розпачі: всі літери в її кораблі переплуталися. Та читайлики з радістю допомогли іншопланетній гості зібрати слово і дістатися до пункту призначення.
      Завітав до дітлахів й веселий Олівець, і теж звернувся по допомогу: йому Бяка Закаляка зафарбувала  всі малюнки чорним кольором. Читачі з легкістю впоралися і з цим завданням - відгадали всіх літературних героїв у  конкурсі "Казкові силуети".
  Багато позитивних емоцій викликали конкурси "Домалюй Смішариків",  "Хто сховався за аватаркою?","Естафета барона Мюнхгаузена", "Під парасолькою Оле-Лукойє", "Словодром".
     На бібліоанонсі дітям розповіли про умови марафону. Протягом місяця вони  можуть взяти участь в різних конкурсах та вікторинах:
- читацька олімпіада "60  захоплюючих секунд" 
- конкурс-змагання "Зважені та начитані"
- виставка-вікторина "Герої казки в олівцях та фарбах"
 - конкурс  малюнків "Чарівний пензлик"
Бажаємо успіхів  всім учасникам! Читайте, виконуйте завдання, ставайте переможцями літературного марафону!


Немає коментарів:

Дописати коментар