Всеукраїнський тиждень дитячого читання відкрито!


У Центральній дитячій бібліотеці в повному розпалі найвеселіше книжкове свято, яке  тільки можна собі уявити- урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. А це означає, що на всіх читачів чекають цікаві зустрічі, неймовірні конкурси, знайомство з новими книгами та літературними героями. Свято відкрив Професор книжкових наук зі своєю помічницею- Читаліною. Читаліна нещодавно оселилася у нашій бібліотеці, проте відразу полюбилась нашим читачам, адже ця дівчинка напрочуд весела розумна та начитана. 

Звичайно ж, з особливим нетерпінням читачі чекають підведення підсумків щорічного літературного марафону "Книга збирає друзів", який у цьому році трансформувався у кайдзен-марафон "Казка на пелюстках сакури". Зовсім скоро  і читачі нашого блогу  дізнаються  імена переможців.

Щороку на честь Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотекарі Центральної дитячої бібліотеки дарують своїм читачам справжню казку, а точніше-чарівний казковий мюзикл! У цьому році вибір пав на п`єсу-казку Володимира Орлова "Таємниця Тіктака". З цієї дуже актуальної на сьогодні  казки маленькі читачі дізналися, чому так важливо не бути байдужими  та відстоювати майбутє своєї країни. У казковій країні трапилося лихо: підступна королева Вушко наказала знищити усі годинники у королівстві, щоб майбутнє ніколи на настало. А чи вдалося їй втілити у реальність свій підступний задум, дізнаємося згодом..
Немає коментарів:

Дописати коментар