Що для мене Україна?


Читачі віком від 3 до 18 років, увага! До Дня Незалежності України розпочато Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Номінації в категорії «Фотографія»:

ü Природа Українa

ü Архітектура України

ü Історичні місця Україні

ü Українські традиції

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):

ü від 3 до 5 років – індивідуальна робота

ü від 3 до 5 років - колективна робота

ü від 6 до 10 років - індивідуальна робота

ü від 6 до 10 років - колективна робота

ü від 11 до 14 років - індивідуальна робота

ü від 11 до 14 років – колективна робота

ü від 15 до 18 років - індивідуальна робота

ü від 15 до 18 років - колективна робота

Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж 3 особами. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу; виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4. Малюнки можуть бути виконані у форматі міні-коміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 15 серпня 2020 року включно. З положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням: http://uwcfoundation.com/img/schodlameneukraina.pdf .

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна». Це відео буде використане у виставці робіт учасників конкурсу.

Щоб малюнок конкурсанта 100-відсотково взяв участь у виставці робіт, його оригінал необхідно завчасно надіслати поштою за адресою: 03067, Україна,
м. Київ, вул. Гарматна, 8, одержувач: БФ «Об’єднання світових культур». Малюнки учасників, оригіналів яких не буде в наявності у організаторів станом на 19.08.2020 року, будуть брати участь у виставці вибірково – найкращі роботи будуть роздруковані.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар