Майстер-клас для малечі "Казковий будиночок"Для батьків не секрет, що іноді улюбленими іграшками для дитини можуть стати найнесподіваніші речі. Особливо малюки люблять возитися з виробами, які вони створили власними руками. До речі, багато дітей мріють побудувати своїми рученятками  власне житло - нехай навіть крихітне. 
Такі маленькі будиночки дітки робили на майстер-класі для малечі "Казковий будиночок". Щоб виготовити маленький паперовий будиночок, нам не знадобилось нічого особливого, крім паперу та паперового стаканчика. Хлопчики та дівчатка робили яскраві будиночки для ельфів, прикрашаючи їх метеликами, квіточками та зірками. Біля будиночка діти розташували родючу землю, на якій "виростили" траву та квіти.
Маленькі читачі Центральної дитячої бібліотеки дали волю своїй фантазії,тому всі будиночки вийшли яскравими та різноманітними.До речі,виготовлення будиночків з паперу може стати забавним хобі, в якому просто неможливо помилитися, адже ви будете робити будиночки саме так, як вам того хочеться. 
Немає коментарів:

Дописати коментар