Караоке-party «Співаймо своє, українське!»Привіт, читайлики! Як ви відпочиваєте після уроків? Мабуть, у кожного є свій засіб, як розслабитися в кінці напруженого дня. Деякі школярі залюбки забігають до Центральної дитячої бібліотеки після школи, щоб отримати порцію гарного настрою та позитиву.
 Але у середу постійні відвідувачі бібліотеки навіть не здогадувалися, що приготували для них бібліотекарі! Щоб дізнатися, чим вони займатимуться, довелося спочатку відгадати загадки, отримати нотки з літерами та скласти слово. Вийшло слово КАРАОКЕ!
 «Співаки» подивилися відео про створення караоке та з радістю поринули у світ музики. Розпочався справжній концерт: мультяшні шлягери чергувалися з українськими хітами. Хлопці та дівчата перевтілювалися у Фіксиків, супергероїв, Буратіно, Діда Мороза та Снігуроньку, виконуючи популярні пісні.
Караоке – не просто цікава розвага, а й відмінний засіб добре провести час у колі друзів. Радість, гарний настрій, щирі емоції, посмішки наших читачів ще раз довели, що караоке – це свято для душі!

Немає коментарів:

Дописати коментар