Ізмаїл приймає «БібліоКре@тив - 2017» ( ДЕНЬ 2 )


Другий день, 15 червня, - день відкритого обміну бібліотечним інноваційним досвідом за принципом «Give-Get». Цей день усі без винятку учасники Ярмарку очікували з нетерпінням та хвилюванням. Адже, не просто так «Ярмарок ідей» вважається платформою професійного зростання. На «торги» було виставлено 10 ідей бібліотек Херсонської області, 7 ідей бібліотек Миколаївської області, 7 ідей Полтавської ОБД, три ідеї Кременчуцької ЦБС для дітей та з однією новацією дебютувала Маріупольська ЦБС для дітей
Дитячі бібліотеки м. Ізмаїл виставили на «продаж» 6 інноваційних ідей: патріотична акція «Словникове дерево мого роду», #граютьусі «Казкові кроссенси», краєзнавчий фліп-тест «Герольд-візитка рідного міста», арт-п'ятнашки «Загадки на полотні», інтерактивна гра «Рандомна книга – твій вибір», а також «Книжковий шедоу-бокс, або Читаймо українською». Розмаїття ідей, форм роботи, планів реалізації та втілення просто вражало.

Всі 34 ідеї, що були представлені, не залишились без уваги і покупців. Учасники «купівлі-продажу» жваво обговорювали та уточнювали ідеї, бажаючи отримати у свою скарбничку якнайбільше вдалих та яскравих проектів. Рейтингове голосування «Вибір року», яке вже стало традиційним, визначило ідеї-фаворити цьогорічного Ярмарку, а саме: #граютьусі «Казкові кроссенси» ЦБС для дітей м. Ізмаїл, бібліо-імпреза «Літературні герої: цукерка за знайомство» Єланецької районної бібліотеки для дітей (Миколаївська обл.), арт-простір «Театр вух» Полтавської ОБД ім. Панаса Мирного. Кожна бібліотека-переможець була нагороджена дипломом та осипана оваціями колег. 

 

Несподіваним сюрпризом для гостей став завершальний акорд Ярмарку, коли хазяйка цьогорічного «БібліоКре@тиву» - директор ЦБС для дітей м.Ізмаїл Тамара Веніамінівна Канська довела «біном БібліоКре@тиву», склавши формулу його безкінечності. 
Дійсно, джерело бібліотечного креативу просто нескінченне, в чому знову переконалися учасники Ярмарку. Офіційна частина залишилась позаду, усе хвилювання та професійне збудження гості відклали на потім, адже попереду їх чекала ще одна екскурсія – на цей раз славним містом Ізмаїл. Допитливі бібліотекарі поповнили свої знання про це історичне місце, засипаючи питаннями гіда. А після відвідування діорами «Штурм фортеці Ізмаїл», яка є однією з найкращих в Україні, гості міста повернулися до бібліотеки. Ну неможливо ще раз не повернутися у цю казкову бібліотеку! А там вже на всіх чекало грандіозне ігропад-шоу. А ви знали, що дорослі поважні бібліотекарі, методисти та директора теж полюбляють грати та танцювати? А ми знали, саме тому ігропад-шоу закрутив у своєму вирі абсолютно всіх учасників Ярмарку. 
Центральна дитяча бібліотека ще раз довела, що вона по праву носить назву бібліотеки-свята, території любові, любові до людей, до книг, до читача. Ось на такій ноті – ноті любові закінчився «БібліоКре@тив-2017». Учасники поїхали додому, забравши з собою ідеї, натхнення та частинку серця Центральної дитячої бібліотеки міста Ізмаїл. Розлука наша буде сумною, але недовгою, бо наступне «бібліо-побачення» відбудеться у 2018 році на Полтавщині.

Немає коментарів:

Дописати коментар