Літо починається з бібліотеки!
Любі наші читачі, в перший день канікул Центральна дитяча бібліотека підготувала для вас особливий подарунок: прямо з телевізора з улюбленої передачі "Лентяєво" на честь святкування Дня захисту дітей до нас завітали Спортакус і Стефані. За добою традицією у цей день бібліотека дарує своїм читачам грандіозне "Ігропад-шоу"1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят. Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності. У нас на Україні День захисту дітей також святкують 1 червня. 
Для Центральної дитячої бібліотеки цей день особливий, адже він присвячений нашим найближчим друзям-нашим маленьким читачам. У цей день так хочеться подарувати їм море радості і посмішок. Справді, хлопці та дівчатка веселилися, сміялися, грали, малювали та були сьогодні найщасливішими.Звичайно ж, всі ігри були пов'язані зі спортивною тематикою, адже найбільш всого на світі наші гості   Спортакус і Стефані полюбляють спорт і рух.
А в кінці свята читачі отримали у подарунок своєрідний символ літа- солоденьке та смачненьке морозиво.
 З початком літа вас, друзі і, звичайно, з Днем захисту дітей!
А в бібліотеці на вас завжди чекають нові цікаві книги, літературні пригоди і творчі завдання, комп'ютери, гуртки та клуби за інтересам. 
Лето з бібліотекою-це здорово !!! 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар