Вся правда про … черепах!А згадали ми про них тому, що сьогодні, 23 травня, відзначається Всесвітній день черепахи! Уперше це свято відмітили в 2000 році, завдяки ініціативі Американського суспільства порятунку черепах.
Якщо людина може сплутати гатерію з ігуаною, безногу ящірку зі змією, а крокодила з великим вараном, то черепах не сплутаєш ні з ким, настільки вони неповторні представники класу рептилій. До того ж вигляд «тортил» анітрохи не змінився за мільйони  років, з часів, коли на землі панували динозаври. Цікаві факти про цих унікальних створінь читайте за посиланнями:
Серед анімаційних черепах є:
наймузичніша черепаха.  І лежить, і дивиться, і співає, і філософствує (з мультфільму "Як левеня і черепаха співали пісню")
найхитріша черепаха.  Навіть не намагайтеся її піймати (з мультфільму "Їжачок плюс черепаха")
Наймудріша черепаха. У Тортили є золотий ключик і відповіді на усі питання (з мультфільму "Пригоди Буратино")
найкрасномовніша черепаха. Історія за мотивами старої японської казки (з мультфільму "Мавпа з острова Саругасима")
А за цим посиланням https://www.youtube.com/watch?v=9m0dupo64Lw перегляньте мультик про черепаху, яка постійно спізнювалась. Ну справжня черепаха!
Захотілось змайструвати симпатичну рептилію? Вперед, перейдіть за посиланням https://www.analogi.net/podelki/podelka-cherepaha-iz-bumazhnyh-polosok .

Немає коментарів:

Дописати коментар