Свято-подарунок "З любов'ю до матусі"


Щорічно кожну другу неділю травня у багатьох країнах світу святкують День Матері. У цей день прийнято вітати матусь, адже саме мама подарувала нам життя, оточила нас турботою і ласкою, увагою і душевним теплом, саме мама підтримує нас у важкі хвилини і радіє разом з нами нашому успіху. Вперше з ініціативою про святкування Дня Матері виступила Ганна Жарвіс з Америки, яка написала листи до державних установ і законодавчих органів з пропозицією відвести один день в році для вшанування матерів.

У Центральній дитячій бібліотеці вітали мам і бабусь з Днем матері, веселили, радували і дарували казковий настрій, адже всі гості бібліотеки у цей день потрапили на свято-подарунок "З любов'ю до матусі"В гості до учасників свята прийшли казкові герої : чарівна Фея, бешкетниця Пеппі Довгапанчоха та невгамовний пірат Джек Горобець .
 Хлопчики та дівчатка брали участь в конкурсах, відповідали на каверзні питання і дізнавалися багато нового і цікавого. Виявилось, не так просто бути мамою: одягнути свого малюка, встигнути збігати до супермаркету, приготувати пиріг на вечерю! Але  з усіма цими завданнями учасники свята впорались  на відмінно, приймаючи участь у відповідних конкурсах, та з нетерпінням чекали наступних завдань.
А їх було безліч: конкурс знавців казок, веселі естафети, інтелектуальні поєдинки. Ігри, несподівані завдання, запальні танці-це саме те, що треба в такий день!
День матері важливий для кожного з нас, адже мама - наша захисниця, все розуміє і все прощає, готова любити нас, незважаючи ні на що.
 


Немає коментарів:

Дописати коментар