Мистецький дартс "Кольорові фантазії".Нарешті канікули!А це означає,що можна гуляти, грати, читати, дивитись мультфільми та ходити у гості. А ходити у гості в бібліотеку- подвійне задоволення, адже тут можна і грати, і читати! Про це знає літній табір школи №16 нашого міста, саме вони сьогодні зранку найпершими завітали до бібліотеки.
Друзі, а ви любите грати? Читачі Центральної дитячої біблітеки зі школи №16 дуже полюбляють різноманітні ігри, а якщо ці ігри ще й пізнавальні- просто обожнюють.

Для маленьких цінувальників мистецтва та любителів пограти пройшла гра-мистецький дартс "Кольорові фантазії".
Хлопчики та дівчатка влучали в ціль та обирали один з секторів: музичні інструменти, цінителі мистецтва, казкові музиканти, чарівні фарби, вгадай мелодію, квітковий калейдоскоп.
Гравці відгадували казкові пісні та підспівували улюбленим героям. Влучивши у сектор "чарівні фарби", читачі малювали та змішували фарби, щоб отримати новий колір. Сектор "квітковий калейдоскоп" підготував для гравців ребуси та загадки про мистецтво. А між різними завданнями маленькі цінувальники мистецтва танцювали та грали у рухливі ігри.

 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар