Еко-репортаж "Тварини-національні символи країн світу"


Життя людини здавна було тісно пов`язане з тваринами. Про це чудово знає цуцик Тошка- невгамовний дослідник живої природи. На цей раз Тошка зібрав своїх друзів- хлопчиків та дівчаток з гуртка "Тошка та компанія" для того, щоб розповісти їм про тварин, які є символами різних країн. Тошка подорожував світом та збирав еко-репортаж, який так і назвав -  "Тварини-національні символи країн світу". Тошка розповідав своїм друзям про те, що народи світу тисячоліттями складали повір’я, байки, казки та легенди, героями яких неодмінно були тварини. Згодом вони увійшли в різні релігійні вірування, а деякі потрапили у розряд священних:
Велика панда – символ Китаю.
Бобер – символ Канади.
Окапі – символ Заїру.
Півень – символ Франції.
Слон – найбільш шанована тварина в Таїланді.
Кондор є національним символом одночасно кількох південноамериканських країн: Чилі, Аргентини, Болівії, Еквадору, Перу та Колумбії.
Кенгуру – символ Австралії. 

Читачі разом з Тошкою грали у гру "Поле Чудес" та знаходили разом відповіді на каверзні запитання.
А закріплювали здобуті знання гуртківці за допомогою гри "Впізнай тварину".
А ось про тварин-символів нашої України розповідав вже не Тошка, а самі діти. До тварин-символів українського народу належать: лелека, ластівка, зозуля, соловейко, півень, бджола, їжак, корова, кінь, коза… З особливою симпатією ставляться в народі до лелеки, який є своєрідним оберегом України.Це символ відродження Української Нації. Лелека, відлітаючи у вирій, завжди повертається до рідної домівки. Розкидані по світу українці рано чи пізно злітаються на рідну землю, де народилися.
Звичайно, після засідання гуртка читачі відправились на абонемент за книжками, прочитавши які, можна ще більше дізнатись про тварин-символів різних країн.

Немає коментарів:

Дописати коментар