Читаліна в гостях у дитячому садочку


Як добре мати вірного друга, а ще краще, коли друг приходить до тебе у гості. Найменші читачі Центральної дитячої бібліотеки мають такого вірного друга, а точніше-подругу Читаліну -розумну дівчинку, що живе у бібліотеці. Кожен місяць Читаліна вирушає у гості до хлопчиків та дівчаток у дитячий садочок, щоб принести їм нові цікаві книжки у "Бібліорюкзачку", почитати їм та, звичайно, погратися.

На цей раз Читаліна вирішила познайомити своїх друзів з чудовими книжками Самуїла Маршака.
Наші найменші читачі із задоволенням відгадували звіряток з книги «Дітки в клітці» , із завмиранням вслуховуючись у чудові віршовані рядки. 
Найулюбленішим подарунком для маленьких читачів завжди є читання вголос, адже поки що не кожен з них вміє читати. Читаліна читала діткам вірш про дівчинку, що дуже хотіла мати котика-донечку "Вусатий-смугастий". Напевно, кожен  грав колись в «дочки-матері». А коли замість неживої ляльки грає такий ось Вусатий-смугастий - гра стає набагато цікавіше і жвавіше! І нехай Вусатий-смугастий був іноді дурним кошеням, в результаті  він все-таки виріс в розумного кота.  А потім хлопчики та дівчатка малювали свого Вусатого-смугастого, фантазуючи та уявляючи себе на місці героїні вірша. А на згадку про зустріч Читаліна кожному маленькому читачу подарувала міні-розмальовку із зображенням цього чудового кошенятки. 


Немає коментарів:

Дописати коментар