Осінні казки
Дерева скидають останні листя- ось і минула тепла пора року. Але сумувати не варто, адже кожна пора року чудова по-своєму. Хіба влітку можна побачити дерева золотого кольору, або кружляти під листопадом, або збирати за містом гриби і ягоди? Осінь прекрасна! І в цьому ви, друзі, ще більше переконаєтеся, якщо почитаєте казки та оповідання про осінь. Разом з лісовими мешканцями - їжаками, ведмежатами, лісятами- ви по-справжньому полюбите осінь.


Наталя Чарушина-Капустіна "Лісова казка"
Маленька історія про жовтий кленовий листочок, який після кількох зустрічей з лісовими тваринами знайшов друга - його підхопив маленький хлопчик і забрав з собою.
Дмитро Мамін-Сибіряк "Сіра Шийка"
Маленьку беззахисну качечку на ім'я Сіра Шийка поранила лисиця, і вона не змогла полетіти разом з іншими, коли прийшла осінь. Про її дружбу з зайцем і глухарем, про їхню боротьбу з лисицею, про її порятунок старим мисливцем ви дізнаєтеся з цієї чудової книжки.


Г. Я. Снєгірьов "Чорничне варення".
А ви знаєте, яка осінь буває в тайзі? Там бродять справжнісінькі ведмеді, ростуть кедрові горішки і відбуваються дивовижні події ...Віталій Біанкі "Лісова газета. Осінь-Зима"
"Лісова газета" -не просто книга, це цілий альманах, де перед нами розгортається чарівний круговорот рідної природи.Сергій Козлов "Осінні казки"
Чи не правда, дивно звучить: «Осінні казки». А хіба бувають казки весняні або літні? Виявляється, бувають.
"Осінь краще за всіх часів року", - так думають Їжачок, Ведмедик і всі їхні друзі. Коли ще побачиш стільки синяви, стільки золотих і вогненних листків, стільки сонця! І можна бігати по цьому  золоту та шарудіти, як вільний осінній вітер, і дивуватися, і радіти кожному грибу. А ввечері, сидячи поряд на ганку, Їжачок і Ведмедик дивляться на маленьку далеку зірочку  і думають про те, що земля ще ніколи не була такою гарною, як у ці осінні сутінки ...Володимир Сутеев "Яблуко"
Злякався Заєць, потім зрозумів: яблуко впало прямо на Їжака, який, згорнувшись клубочком, спав під яблунею. Їжак спросоння схопився і кинувся бігти, а яблуко на колючки начепив .... Що ж буде далі?

Немає коментарів:

Дописати коментар