ТОП-10 музеїв світу, які тебе зацікавлять

 

Сьогодні відвідини музеїв перетворилися на цікаве й змістовне дозвілля і корисне пізнання, що несе радість і захоплює, оскільки в музеях для дітей розробляються цікаві програми – з іграми, квестами, завданнями, що прийшли на зміну традиційним екскурсіям.

У всьому світі є багато музеїв, від яких діти у захваті. Сьогодні ми розповімо тобі про десять таких, де можна опинитися у казці, людському організмі або поруч із динозаврами.

Тож, друже, запрошуємо тебе переглянути ТОП-10 музеїв світу, які тебе обов’язково зацікавлять. І, можливо, найближчим часом ти зможеш їх відвідати, хоча б в онлайн-режимі.

1.       Юнібакен (Стокгольм, Швеція)

Вважають одним з найдивовижніших дитячих музеїв світу. Він присвячений казкам шведських письменників. Тут діти можуть погосподарювати на кухні Муммі-мами, завітати в гості до Карлсона, покататися на потязі й побешкетувати в будинку Пеппі Довгапанчохи.

2.       Лондонський музей науки (Велика Британія)

На п’яти поверхах величезної будівлі представлені зали медицини, космонавтики, астрономії та багато іншого. Діти почуваються тут справжніми вченими, які стоять на порозі цікавого відкриття. А ще в музеї також можна політати на літаку і космічній ракеті.

3.       Німецький музей (Мюнхен, Німеччина)

Це найбільший політехнічний музей у світі, з величезними колекціями, присвяченими суднобудуванню, авіації, космосу і атомній енергетиці. Із цікавого тут можна знайти модель шахти в натуральну величину, справжній літак братів Райт і навіть підводний човен. Для дошкільнят працює зал «Дитяче королівство», де можна ставити досліди з водою, керувати пожежною машиною і грати на гігантській гітарі.

4.       Музей Corpus (Лейден, Нідерланди)

Музей, який пояснює дітям усе, що їм треба знати про організм людини. Саме тут діти мають змогу у цікавій формі вивчити більше про людську анатомію і фізіологію. Наприклад, діти зможуть «побувати» в носі, шлунку і системі травлення. До того ж музей виконаний у формі гігантського велетня (35 метрів).

   5.       Національний музей природознавства (Вашингтон, США)

Це один з найбільших музеїв природознавства у світі. У ньому є зал динозаврів, зоопарк комах, величезна колекція дорогоцінних каменів. У кінозалі при музеї показують різні навчальні фільми в 3D.

6.       Науковий центр Коперника (Варшава, Польща)

Це величезна територія наукових дослідів для дітей. Трикутні мильні бульбашки, експерименти з електрикою, можливість побачити, якої довжини кишка в людини і багато іншого. Також тут є кімната, в якій можна відчути, що таке землетрус за п’ятибальною шкалою. Або кімната з порушенням перспективи, театр роботів, експеримент, де кульки потрібно перекочувати силою думки.

7.       Зум (Відень, Австрія)

Офіційно це музей, але якщо туди потрапити, здаватиметься, що це величезний розважальний центр. Його простір розділено на зони для дітей різного віку: ігрова для малюків, студія живопису для молодших школярів і студія мультиплікації для дітей 8-14 років.

8.       Немо (Амстердам, Нідерланди)

Один з найбільших навчальних музеїв Європи. Його експонати пояснюють дітям різні природні явища і закони фізики.  Завдяки атракціону «Феномени» діти в ігровій формі дізнаються багато цікавого про звук, світло, енергію і навіть про теорію відносності.

9.       Містечко науки та індустрії (Париж, Франція)

У цьому музеї діти знайомляться з виставками, присвяченими космосу, математиці, транспорту, звукам, енергії і багато чому іншому. Дослідити простір можна через гру, наприклад, із дзеркалами. Або можна будувати будинок із цегли на будівельному майданчику. Цікавою є зона гри з водою.

10.       Еврика (Вантаа, Фінляндія)

Цей музей можна назвати справжнім дитячим науковим центром. У рамках постійної експозиції діють зали, присвячені людському організму, фізиці, хімії та розвитку техніки. Тут діти пробують прокотитися на велосипеді по натягнутому канату. А також можуть подивитись вистави від дресированих гризунів.

Немає коментарів:

Дописати коментар