Крок до зірок


Таємниці і загадки Всесвіту не можуть не хвилювати уяву. Що ж ховається там, високо-високо в небі? Чи є життя на інших планетах? Як багато часу потрібно, щоб дістатися до сусідньої галактики? Погодься, відповіді на ці питання хочеться отримати всім.

Як серед творців космічної техніки, так і серед космонавтів світу, українців було немало, починаючи з Павла Поповича. 12 серпня 1962 року перший космонавт з України вийшов на навколоземну орбіту. Він став шостою людиною на планеті, що була в космосі.


Найцікавіші факти про космос і космонавтів ти знайдеш на поличках нової книжкової виставки «Крок до зірок», яка оформлена для учнів 3-4 класів у Центральній дитячій бібліотеці.
   Всім цікаво розгадувати космічні ребуси та загадки. Тож, друже, спробуй свої сили в інтерактивній вікторині, яку підготували для тебе бібліотекарі! Впевнені, у тебе все вийде!

https://docs.google.com/presentation/d/1X0S_Ogf2Si2BRtMDl3hhDLTHPO7rIL_anskADjhhkoU/edit?usp=sharing

Продовжити космічну подорож, пізнаючи цікаві факти про планети Сонячної системи ти зможеш за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=ITub7NYgY2Y

А про таємничі факти космосу ти довідаєшся за цим посиланням https://www.youtube.com/watch?v=M-0nBncKZtk

Якщо ж ти, любий читачу, бажаєш потрапити в захоплюючий світ космічних пригод, де живе нерозлучна команда космічних гонщиків, подивись мультфільм за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=thUwaTnQKds

Немає коментарів:

Дописати коментар