«Тропічна» підбірка книг

       Пальми, океан, пісок, сонечко, екзотичні рослини і тварини… Про що це ми? Здогадуєшся? Про тропіки. І згадали ми про них недаремно.

           Сьогодні, 29 червня, в світі відзначають Міжнародний день тропіків. Вони займають 40 % території світу і в них сконцентровано 80 % біологічного різноманіття планети. Крім того тропіки включають в себе величезну частину культур та народів планети.

          Це свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 2014 році. Основна його мета – підкреслити не лише важливість цього регіону, а й звернути увагу на безліч його проблем, від економічних до екологічних. Згідно прогнозів, до 2050 року в тропічній зоні проживатиме близько половини населення планети. Тому вирішення проблем цього регіону може сказатися на нашому майбутньому.

         А ми в свою чергу підготували для тебе, наш любий читайлику, цікаву «тропічну» підбірку книг, події в яких відбуваються в тропіках або в джунглях.

Р.Кіплінг. Мауглі, Е.Берроуз. Тарзан

         Упродовж століть збереглась популярність письменників Р.Кіплінга та Е.Берроуза, яких об’єднали в цій книзі їхні герої – Мауглі і Тарзан. Тісно переплітаються надзвичайні історії життя хлопчиків: обидва виросли в джунглях серед диких звірів, обидва не просто вижили, а стали сильними, мужніми, розумними людьми, здатними захищати добро і протистояти злу.

А.К.Дойл. Утрачений світ

      З цією книгою ти потрапиш у світ динозаврів, жахливих мавп і дивовижної краси первісного Утраченого світу. Захопливий сюжет, неймовірні пригоди, сутички з дикими тваринами - і суто англійський гумор, що змушує усміхатися навіть у найскрутніші моменти.

Роберт-Луїс Стівенсон. Острів Скарбів

        Таємнича карта, небезпечна експедиція, пірати — в цій історії є все для тих, хто захоплюється неймовірними пригодами. Головний герой роману, юний Джім Гокінс, бере участь упошуку скарбів, які заховані на відлюдному острові знаменитим капітаном Флінтом. Сміливість і відвага Джіма та його друзів перемагають хитрість і жорстокість одноногого Джона Сільвера й допомагають їм знайти скарб і благополучно повернутися додому.

Д.Даніель. Робінзон Крузо

         Ця книга про життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо, моряка із Йорка, який прожив двадцять вісім років у цілковитій самотності на безлюдному острові біля берегів Америки, куди його викинули хвилі після корабельної аварії. Історія життя Робінзона - це гімн творчій праці людини, її мужності, волі, винахідливості.

Ж.Верн. П’ятнадцятирічний капітан

        Дік Сенд — хоробрий, талановитий юнак, який після загибелі капітана взяв на себе командування шхуною. Дік разом зі своїм невеличким загоном здійснив подорож Анголою (Екваторіальна Африка), щоб урятувати людей. Ця сповнена смертельних небезпек мандрівка, закінчилася щасливо.

       А тепер, читайлику, якщо тебе надихнула ця тема, спробуй свій художній хист та розфарбуй цікаві розмальовки-антистрес Джоанни Басфорд «Магія джунглів»!

Немає коментарів:

Дописати коментар